דלג לתוכן המרכזי
מעגלי ריפוי במים

מעגלי ריפוי במים

בואו להיזכר בפשטות ובעוצמה של המים !

מפגשי המים משלבים תנועה וצלילים מרפאים- צלילים המופקים מקעריות קריסטל בתדרים שונים.
המפגשים נערכים בקבוצות אינטימיות של עד 8 משתתפים, משך המפגש הינו שעה וחצי של חוויה מדיטטיבית בתוך עולמות הריפוי של המים. המפגשים נערכים פעם בשבוע, ברמת גן , מושב אודים , הוד השרון, או קיבוץ המעפיל (בעמק חפר).
הסדנה משלבת ציפה במים חמימים העוטפים את הגוף בערסול עדין, ריפוי במגע, תנועה וצלילים.
המשתתפים שטים במרחב ונכנסים למעין מסע פנימי המחבר את נפש האדם אל מהותו הייחודית, זוהי שעת חסד אמתית, של רוגע ושלווה עמוקים. 
השילוב בין עולמות המים וצלילי קערות הקריסטל יוצרים בגוף האדם יכולות ריפוי עמוק ושלם, יכולות המונעות מתוך האדם עצמו, בצורה בטוחה, נינוחה ומדויקת לפי הצורך הפנימי שלו, ללא כל התערבות חיצונית. 

קערות הקריסטל משדרות תדרים תדרים, צלילים צלילים, אשר ממלאים מחדש את הגוף הרוחי של האדם. הצלילים מרפאים ומאזנים את מערכות הגוף השונות על ידי רטט היוצר תהודה מסביב ובתוך חללי הגוף, אותו הרטט יוצר איזון טבעי בכל תא ותא בגוף, הוא מביא את המשתתף למצב מדיטטיבי ומשפיע על יכולת האדם לרפא את עצמו ואת מערכות הגוף השונות: מערכת הדם, נוזל השדרה, מערכת השלד, המערכות ההורמונליות, מערכת העצבים, מערכת העיכול, ובעצם כל תא ותא בגוף מגיב בצורה מופלאה של ריפוי לתדר המופק מתוך קעריות אלו.
המים המופלאים נושאים ומכילים בתוכם את כל ההוויה הטיפולית המרתקת הזו, הסדנאות מתקיימות בבריכה מחוממת ומקורה בטמפרטורה של 34-35 מעלות. המים מאפשרים לאדם הרפיה מלאה, ומנוחת שרירים עמוקה. 

התנועתיות במים מערסלת ומכילה, זו תנועה עדינה של מתיחות והכלה, תשומת לב לכל איבר ואיבר בגוף, רגיעה פנימית ושלווה . מתוך כל אלו יוצר האדם פתח לריפוי עמוק שנוצר בהרמוניה ,אותו ריפוי המתרחש בעת המפגש עם תדרי קערות הקריסטל.
הנכם מוזמנים להתנסות בחוויה ייחודית, מעין מסע עוצמתי בעולמות המים.

למידע נוסף ולפרטים על זמני הפעילות מוזמנים ליצור קשר
0523212333 אווה

אולי יעניין אותך גם: שחיית תינוקות

לשיחת היכרות ו\או פגישת היכרות השאירו פרטים כאן: