דלג לתוכן המרכזי

אירידיו-הידרו * Irido-Hydro

כמטפלת ותיקה במים בגישות מגוונות, הוקסמתי מתחום האירידיוסופיה® (שיטת טיפול ופילוסופיית חיים) והחלטתי לשלב את שני הטיפולים לכדי תהליך טיפולי אחד שלם.
האירידיוסופיה® מאבחנת מצוין, מאפשרת לקרוא את מצפן האדם בעזרת גלגל קשתית העין. זוהי פילוסופיית חיים המגלה קונפליקטים לא פתורים נרכשים ודוריים, היכולים להפוך לסימפטומים פיזיים על מנת לעודד אותנו להתפתח. 

המים מאפשרים הגדלת טווחי התנועה, אוספים את היציבה, מחזקים, חמימים, עוטפים ומרגיעים. למים יש כח לבנות ולהעצים את הגוף הרוחי שלנו.

מטופלת המגיעה עם כאבי בטן, תזכה לאבחון מעמיק במהלכו נגלה את התנועה של בני משפחתה והשושלת אליה היא משתייכת עם אתגרי עיכול החיים. בהמשך נשתמש בתבונת המים כדי לסייע לה לצמוח בנקודה הזו. מדהים מה שאפשר להשיג בעזרת שתי שיטות הטיפול. 
מטופל נוסף מתלונן על כאבי כתף, בעזרת האירידיולוגיה אוכל לגלות למה כואבת הכתף, מה התכלית של הכאב הזה, אזהה היכן יוכל להיות עצמאי בתהליך הריפוי והאיזון שלו עצמו ואציע טיפול אנרגטי בעזרת המים. 

מה מתרחש בטיפול עצמו?

הטיפול קשוב עדין ונבון מתחיל בשיחה קצרה, מתהווה לטיפול אנרגטי במים, זה הרגע פשוט לפגוש את עצמך, לנוח מהמחשבות. בתום הטיפול במים, אפשר לשאול שאלות ולהתייחס לרצון לפתור בעיות וקונפליקטים מתת המודע. נסיים עם שיחה לשינוי פעולות והטמעת רצף הפעולות החדשות. דרך חדשה נפתחת בפניך לצעוד בה בבטחה, אפשר כבר לחוש בהתרגשות.

אולי יעניין אותך גם: בריכה לתינוקות

אירידיו-הידרו

לשיחת היכרות ו\או פגישת היכרות השאירו פרטים כאן: