דלג לתוכן המרכזי
וואטסו -טיפולי מים לנשים בהריון

וואטסו -טיפולי מים לנשים בהריון

טיפול מים הינו אידיאלי לנשים בתקופת ההריון, בתקופה זו הגוף חווה שינויים גדולים בזמן יחסית קצר, וסביבת המים תומכת ומקלה על העומס הפיזי והרגשי שנוצר.

  • ניתן לקיים טיפולי מים החל משבוע 14, כאשר ההריון מתבסס ואמא מרגישה כבר יותר חזקה.
  • הטיפולים מתקיימים בבריכה פרטית, מחוממת ומקורה, אשר מיועדת לטיפולי מים פרטניים.
  • יתרונות הטיפול במים לנשים הריוניות הינם רבים ומגוונים, הן מהפן הפיזי והן מהפן הרגשי.

הטיפול הפיזי משלב לחיצות, מתיחות ועיסוי מעולם השיאצו המותאמים במיוחד לנשים בהריון. המפגש עם המים מייצר ערסול עדין ותנועה מעגלית רחבה, תנועה זו מאפשרת הארכה של עמוד השדרה וע"י  כך הפחתה בעומסים הרבים שנוצרים בגב התחתון, האגן, הרגליים והשכמות ,ואט אט מתרחבת תחושת הקלילות, השחרור והאיזון הפנימי מחדש.

המים' ביכולתם המופלאה, עוטפים בחמימות את הגוף ויוצרים הרפיית שרירים מלאה, וע"י כך נשימה עמוקה ומרווחת . ע"י הטיפול במים מתאפשרת מנוחה רגשית ופיזית, אשר מקבלת את ארגונו מחדש של הגוף המשתנה. תחושה זו רגיעה פנימית מאפשרת לאמא להתחבר אט אט בצורה המדוייקת לעובר שגדל בתוכה , להתמסר ולהתכוונן לתהליך ההריון והלידה.

מומלץ להגיע לסדרת טיפולים על מנת לשמור על רצף באיזון הפיזי כמו גם האיזון הרגשי שנוצר, ולהכין את הגוף ללידה המיוחלת במוכנות מירבית.
ניתן ואף רצוי לשלב בטיפול את השותף להריון, להתנסות יחדיו בטיפול וואטסו זוגי. ליצור מעיין הכנה ללידה משותפת. זהו תהליך זוגי מופלא, המכין את כל הנוכחים לשמחה ולחייהם במשפחתיות רחבה יותר ממה שידעו עד היום.

אולי יעניין אותך גם: לימוד שחייה לתינוקות

 

לשיחת היכרות ו\או פגישת היכרות השאירו פרטים כאן: