דלג לתוכן המרכזי

חוג שחייה לתינוקות- רמת גן, פתח-תקווה, גבעתיים והסביבה

אין דבר שתינוקות אוהבים יותר ממים. הם באו מהם והם ממשיכים לאהוב ולהשתכשך בהם. זה מציף להם את תחושת הרחם המגינה, הם מרגישים חופשיים, משועשעים ונהנים לרחוץ בהם. לא פחות חשוב הוא לתת להם לשהות במים כבר מגיל קטן. חוג שחיה לתינוקות נעשה בשיתוף צמוד של הורה, הנאה וחיבור משותפים להם ולתינוק. זהו קשר הבא לידי ביטוי בשהייה ופעילות במים, מחזק את הקשר בין הורה ילד ומעניק לתינוק הנאה וביטחון.

חוג שחייה לתינוקות מתאים לתינוקות כבר בגיל 3-4 חודשים. תינוקות בשלב של טרום זחילה או כאלה שכבר זוחלים. תינוקות שכבר עומדים, שעדיין לא הולכים וכאלה שהולכים כבר. לכל קבוצת התפתחות יש תרגילים, אביזרים ומוזיקה המותאמים לה. מעבר לקשר ולהנאה המשותפת בין הורה לילד, מדובר גם ביתרונות גופניים ברורים.

יתרונות של שחיית תינוקות

 • חיזוק הגוף
 • חיזוק חגורת הכתפיים
 • חיזוק מערכת הנשימה
 • פיתוח קואורדינציה
 • יצירת איזון ושיווי משקל
 • הקניית גירוי תחושתי
 • פיתוח קוגנטיבי, רגשי
 • התפתחות עצבית מוטורית
 • מודעות לגבולות הגוף במרחב
 • הקניית ביטחון עצמי
 • חיזוק המערכת החיסונית
 • הנאה משהייה ושכשוך במים

מוצרים שכדאי להביא לחוג שחייה תינוקות

כדי למקסם את השהייה בבריכה, במסגרת חוג שחייה לתינוקות, אתם יכולים להצטייד בכמה פריטים חיוניים שיקלו עליכם את השהות בבריכה וגם ישעשעו את התינוק. תוכלו להצטייד במגבת מיוחדת ומטלית רחצה. אחרי החוג תוכלו להקים אוהל משחק לתינוק או להניח אותו על משטח פעילות. השהייה בסמוך למים, גם היא מענגת את נפשו את התינוק. אם אתם גרים באזור רמת גן, פתח תקוה, גבעתיים והסביבה, אנו מציעים לכם ההורים, לבחור בחוג קרוב לביתכם. זה יהיה הרבה יותר נוח ופשוט להגיע עם התינוק לחוג השחייה.

יותר קל לעשות מקלחת לתינוק "שוחה"

לא כל התינוקות אוהבים מים. זוהי פוביה ידועה אצל חלק מהתינוקות, שלא תמיד המקור שלה ידוע, אבל מה שבטוח תינוק שלא אוהב מים, הופך את זמן המקלחת לסיוט עבור ההורה. אחת הדרכים המומלצות לטפל ברתיעה כזו של התינוק, זה דווקא לקחת אותו לאיזה שהוא חוג שחייה לתינוקות, לא במתכונת של ניקיון או באמבטיה בבית, אלא במרחב של בריכת שחייה. הוא רואה נוף אחר ולכניסה לבריכה בליווי ההורה לא מתחברים קונוטציות שליליות כמו שמגלה הילד בכניסה לאמבטיה. זו יכולה בהחלט להיות הדרך הנכונה והמוצלחת, לגלות לתינוק עולם מים מהנה, ולא רק כזה בו שופכים לו שמפו על הראש ומקרצפים את גופו הפעוט. ניסיון כזה של תינוק בבריכה, בהחלט עשוי לפתור את בעיית הרתיעה ממים, ולגרום לכך שהתינוק לא יתנגד לאמבטיות ואפילו ישמח. מניסיון של הורים שהלכו לחוג שחיה לתינוקות, זה עובד.

למה תינוקות אוהבים מים?

הנוזל הראשון שהילדים מכירים זה מים, לכן הם כל כך אוהבים לשהות בהם. זה מוכר, זה ידוע ויש להם ניסיון של 9 חודשים... חוג שחיה לתינוקות, הפך כבר מזמן לחוג חובה בעיני הורים שרוצים להעניק לילדיהם התנסויות מסוגים שונים ומפגש עם מרקמים וחומרים שונים, שבונים ילדים סתגלנים עם חושים מפותחים. בריכות השחייה המיועדות לתינוקות מותאמות כמובן לגילם הצעיר. רמת הכלור שלהן נמוכה, טמפרטורות המים היא בדרך כלל 33 מעלות והבריכה מתוחזקת ברמה הכי גבוהה שיש. בנוסף יש בבריכה אביזרים שונים, שהופכים את החוג ליצירתי וצבעוני ותורם לתחושת ההנאה והעניין של התינוקות.

חוג שחיית תינוקות, מבטל כל רתיעה שיש להם, מקנה לכם יכולות חדשות מלהיבות ואין הורים שמוותרים היום על חוג כזה.

חוג שחייה לתינוקות

לשיחת היכרות ו\או פגישת היכרות השאירו פרטים כאן: