דלג לתוכן המרכזי

חוג שחייה לתינוקות בתל אביב

חוג שחייה לתינוקות בתל אביב ובכלל, צובר תאוצה בשנים האחרונות בקרב הורים. זהו חלק מהעולם המודרני, המבקש להכין את התינוק לחיים וזה אומר גם אמבטיות בכיף, וגם ניצול בריכות שחייה בימי הקיץ החמים. השילוב בין תינוקות ומים הוא טבעי, משם הרי הגיעו התינוקות- ממי השפיר שברחם, ויש הגורסים שבשל כך רוב התינוקות אוהבים לעשות אמבטיה כי מים זה הדבר הכי מוכר להם עוד מטרום הולדתם. יש תרבויות ששכשוך במים עבור פעוטות הוא עניין יום יומי, בזמן שאימהות הולכות לכבס בנהר, או באגם בכפר ליד הבית. יש תינוקות שיודעים לשחות לפני שהם לומדים ללכת. שחייה עבור תינוקות זו מיומנות, שמקנה להם ביטחון עצמי, הנאה, התפתחות פיזית ורגשית ושחייה עבור תינוקות זו מיומנות, שמקנה להם ביטחון עצמי, התפתחות פיזית ורגשית והנאה רבה. 

שחיית תינוקות בתל אביב ובכל מקום 

בשנות ה-70 החלו להתפתח חוגי שחיה לתינוקות ונפוצו ברוסיה, ארצות הברית, גרמניה ואוסטרליה. אחר כך הגיע הטרנד גם לדרום אפריקה, סקנדינביה ולישראל. אין שום דבר לא נכון בשחיית תינוקות אומרת מדריכה בכירה בתחום של חוג שחייה לתינוקות בתל אביב, החוג, השיעורים וההנאה משתלבים יחד באופן טבעי ואין תינוק שלא נכנס ויוצא מהחוג הזה עם חיוך ושמחה. הילדים מרגישים בטוחים יותר, הם עוברים חוויה, מגלים יכולות פיזיות וגם מרגישים בטוחים בעצמם, זוהי פעילות ספורטיבית שיש לה המון היבטים חיוביים שתורמים לכל תינוק.

למי מיועדת שחיית תינוקות?

שחיית תינוקות מיועדת לתינוקות בני שלושה חודשים ומעלה. היא חייבת להתבצע נכון ע"י אנשי מקצוע, אשר מסוגלים להתאים את הפעילות לגילאי התינוקות וליכולות של כל אחד מהם, כאשר כל אחד יעשה אותה לפי הקצב האישי שלו. הפעילות מסבירה מדריכה הפועלת במסגרת חוג שחייה לתינוקות בתל אביב, נעשית בשיתוף ההורה. התינוק נמצא במקום חם, בטוח ואוהב, ובנוסף משפר את המיומנויות המוטוריות שלו. לכל המתרחש בשלוש שנות חייו הראשונות של התינוק, יש משמעות רבה על המשך חייו, ביטחונו ויכולותיו בעתיד. ממחקרים עלה כי לפעילות במים, יש פוטנציאל לשיפור אינטליגנציה, ערנות, ריכוז ועוד. מי שזוכים בכל היתרונות, הם בעיקר תינוקות שהחלו להשתתף בחוג לפני גיל שנה.

ביטחון עצמי ופיתוח שרירים

הפעילות של חוג שחייה לתינוקות בתל אביב, מחזקת את הביטחון העצמי של התינוק ומשכללת מיומנויות פיזיות. התינוק עד כמה שזה נשמע מוזר אבל זה קיים, בונה את הדימוי העצמי שלו ואת עצמאותו, ככל שהוא נע בחופשיות ומרגיש בטוח במים, כך ביטחונו גדל גם מחוץ למים. עבור רוב התינוקות, ההשתתפות בחוג שחייה, הוא מפגש פעיל ומהנה עם תינוקות אחרים, ולמרות שבגיל שלושה חודשים אין עדיין אינטראקציה בין תינוקות, הם שמחים לפגוש זה את זהו. אחד היתרונות החשובים הנוספים בחוג שחייה לתינוקות, הוא הקשר שהנוצר בין תינוק-הורה במסגרת ההשתתפות שלהם יחד בחוג. בדרך כלל הילד חבוק ומסור להורה, בוטח בו וסומך עליו, וזו בדיוק הנקודה בה ההורה גורם לילד להבין שהוא הדמות המטפלת והאחראית לו, ומכך מקבל התינוק הרבה ביטחון עצמי ותחושת הגנה.

מה אסור לעשות בשום חוג לשחיית תינוקות בתל אביב?

יש הורים שחושבים, שלקחת את התינוק שלהם, "ולהשליך" אותו למים, כמעשה קונדס מצחיק, זה דבר נחמד, אבל אחר כך הם מגלים שהתינוק שלהם מסרב להיות באמבטיה ופוחד ממים כמו מאש. לא עושים דברים כאלה לתינוקות, לא משליכים אותם לשום מקום, (למרות שאתם אלופי עולם בשחייה). תינוק חייב להרגיש מוכן ובשל להיכנס למים ולכן בכך טמונה הצלחתו של כל חוג שחייה לתינוקות בתל אביב.

חוג השחייה של אווה דנגורי כמובן מתאים גם למחפשים חוג שחייה לתינוקות ברמת גן והסביבה

חוג שחייה לתינוקות בתל אביב

לשיחת היכרות ו\או פגישת היכרות השאירו פרטים כאן: